Zara Phillips i jej mąż Mike Tindall witają swoje pierwsze dziecko

Zara Phillips i jej mąż Mike Tindall witają swoje pierwsze dziecko

Zara Phillips i jej mąż Mike Tindall niedawno powitali siedmiofuntową, dwunastouncjową dziewczynkę. Para powitała swoje pierwsze dziecko w Gloucester Royal Hospital. Zara i Mike, którzy poznali się w szkole średniej, są małżeństwem od pięciu lat i wychowują swoje dziecko w Gloucester. Zara jest obecnie pełnoetatową gwiazdą mediów społecznościowych. Jej mąż jest profesjonalnym piłkarzem, a ich pierwsze dziecko zostało poczęte poprzez macierzyństwo zastępcze.

Prezentowany tekst jest efektem naszych działań w partnerstwie z mamula.pl

Mia Grace

Ogłaszając narodziny swojej córki Mia Grace, Zara Phillips zajęła się Twitterem. Para nie miała bezpośredniej rodziny o imieniu Mia lub Grace, ale ich nowa mała dziewczynka została powitana na świecie w zeszłym tygodniu w Gloucestershire Royal Hospital. Para, która ma łączne śledzenie na Twitterze 78 000, nazwała swoje dziecko Mia Grace w tweecie wysłanym do swoich fanów. Zara jest córką olimpijskiej jeździeckiej Zary Phillips i byłego kapitana rugby Mike’a Tindalla. Para powitała swoje pierwsze dziecko drogą naturalną i została zwolniona ze szpitala sześć godzin później. Mąż Zary Mike Tindall napisał na Twitterze, że zostanie tatą było „najlepszym dniem w moim życiu”.

Wybór imion dla córki przez królewską parę jest interesujący. Mia Grace jest również dobrze używanym środkowym imieniem, z listami top 10 tutaj i w Wielkiej Brytanii. Tak więc, chociaż nie jest to „szalone” imię celebrytów, wciąż wywołało debatę wśród fanów na temat tego, czy użyć go dla królewskiego dziecka. Podczas gdy niektórzy uznali to imię za zbyt tradycyjne dla królewskiego dziecka, wielu innym się ono spodobało i użyli go dla własnych dzieci.

spódnica zara kontrowersje

Hiszpański detalista mody Zara został złapany w splot kontrowersji po sprzedaży dżinsowej spódnicy z żabą Pepe na niej. Żaba Pepe stała się memem dla alt-right i sama wywołała kontrowersje. Firma broniła swojej decyzji o usunięciu spódnicy z sekcji festiwalowej. Ale burza na Twitterze wybuchła z powodu kontrowersji.

Marka znalazła się pod ostrzałem na Twitterze za ostatnią kampanię, która przywołała wizerunek żaby Pepe. Niektóre mamy twierdziły, że marka odzieżowa seksualizowała dzieci w reklamach. Jedna z mam zamieściła na Twitterze zdjęcia modelki, gdy szukała butów dla swojej córki. Na pierwszych dwóch zdjęciach modelka ma na sobie strój kąpielowy z długim rękawem, natomiast na trzecim zdjęciu jest w crop topie. Oryginalny plakat był szeroko wspierany, ale Zara usunęła spódnicę po wysypie negatywnych opinii.

Mini spódniczka została natychmiast wyśmiana przez niektórych użytkowników na Twitterze, którzy zwrócili uwagę na to, że wzór i krój rzeczy z Zary jest podobny do południowoazjatyckiego lungi. Podczas gdy ta druga jest bardziej popularna w chłodniejszym klimacie, wielu turystów podobno uwielbia długi, skromny styl lungi. W związku z tym, niektórzy użytkownicy Zary zerwali z marką za plagiat z innej kultury i podbijanie ceny.

Travis Kelce

Wygląda na to, że gwiazda NFL ma jakieś problemy ze swoją dziewczyną i skarży się na nią nad swoim dzieckiem Zara. Chociaż Kelce spotyka się z Kaylą Nicole, pojawiły się plotki, że on i Kayla nie wspierają się finansowo. Kiedy ujawniono, że Kelce ma związek z modelką, w mediach społecznościowych pojawiły się mieszane reakcje. Kelce od tego czasu usunął swój tweet, ale teraz podzielił się nim ponownie.

Gwiazda Kansas City Chiefs w ciągu ostatnich kilku tygodni była zajęta swoimi kontami w mediach społecznościowych. Jego ostatni tweet, zamieszczony 8 listopada, dotyczył nowo narodzonej córki i spotkał się z dużym podnieceniem fanów. Kelce miał na sobie krzykliwy strój, który niektórym fanom przypominał postać Cosmo Kramera z serialu Seinfeld. Analityk Bleacher Report Adam Lefkoe opublikował nawet na Twitterze filmik, na którym Kelce występuje w roli Seinfelda.

Bluza H&M

Nie musisz rozbijać banku, aby kupić swojemu dziecku nową bluzę na lato. H&M i Zara mają jedne z najlepszych wyborów jeśli chodzi o letnie ubrania. Podczas Światowego Tygodnia Recyklingu możesz kupić odnowione ubrania, aby dać im nowe życie. Oprócz odzieży używanej, możesz kupić rzeczy w zrównoważonych projektach firmy H&M. W obu sklepach znajdziesz również wiele uroczych opcji dla podstawowych ubrań.

Jedną z porad przy zakupie nowej bluzy dla Twojej małej dziewczynki jest sprawdzenie rozmiaru. Zazwyczaj rozmiary H&M są mniejsze niż w większości innych sklepów. Rozmiar 6 w H&M będzie pasował jak rozmiar cztery lub rozmiar dwa. Zawsze możesz zwiększyć rozmiar, jeśli nie jesteś pewien, ale rozmiar sześć będzie bardziej podobny do rozmiaru cztery. Na przykład, koszulka w rozmiarze 8 będzie pasować na dziecko, które ma dwa lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *