Wiek Baby Keem i jego związek z Kendrickiem Lamarem

Wiek Baby Keem i jego związek z Kendrickiem Lamarem

Wiele osób interesuje się wiekiem Baby Keema i jego relacjami z kuzynem, Kendrickiem Lamarem. Obaj raperzy są spokrewnieni, a kuzyn rapera ma ogromny wpływ na nadchodzącego artystę. Ale ile lat ma Baby Keem? Przyjrzyjmy się temu. Ma zaledwie 20 lat, ale jego wpływ na kuzyna jest oczywisty. Jest w branży rozrywkowej już od ponad pięciu lat.

Hykeem Jamaal Carter Jr

Baby Keem to amerykański raper i producent płyt. Sławę zdobył dzięki swojemu hitowemu singlowi „Orange Soda,” z mixtape’u Die For My Bitch. Artysta ten jednak nigdy nie wydał pełnowymiarowego albumu. Na jego karierę duży wpływ miało jego rapowanie. Poniżej znajdują się niektóre z jego godnych uwagi utworów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym obiecującym artyście.

Baby Keem urodził się 22 października 2000 roku w Las Vegas, Nevada, USA. Jego pierwszy singiel, „Orange Soda”, dotarł na szczyt listy Billboard Hot 100 z numerem 98. Jego muzyka zyskała powszechną uwagę i znalazła się na najnowszej edycji XXL Freshman Class. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley i ma na koncie nadchodzący album. Debiutancka EP-ka Hykeema ma się ukazać 14 kwietnia.

Kendrick Lamar

Mimo że ma zaledwie kilka miesięcy, dziecko Kendricka Lamara – Keenm – jest już jednym z najbardziej utalentowanych raperów naszych czasów. Trzeci studyjny album rapera To Pimp a Butterfly był jednym z najbardziej ambitnych i docenionych przez krytyków albumów dekady. Po wydaniu uznanego przez krytyków „Boy Erased”, Keem powrócił następnie z uznanym przez krytyków „Damn” i od tego czasu osiągnął ogromny sukces. Na albumie znalazły się takie utwory jak „DNA”, „Humble”, „Element” i „Keena” z udziałem Rihanny.

Znany jako „Baby Keem” przez swoich fanów, młody raper jest dalekim kuzynem Kendricka Lamara. Urodzony w 2000 roku w Nevadzie Baby Keem nazywa się Hykeem Carter. Jego rodzice byli Afroamerykanami i oboje byli nastawieni muzycznie. Chociaż wiek Baby Keem’a nie został oficjalnie potwierdzony, nadchodząca gwiazda jest na fali od wydania swojego debiutanckiego mixtape’u „Die For My Bitch” w zeszłym roku. Na swoim koncie ma występy z największymi nazwiskami rapu, w tym z Kanye Westem.

Kuzyn Kendricka Lamara

Trudno nie słyszeć o kuzynie Kendricka Lamara – Baby, jeśli jest się fanem rapu. W rzeczywistości Baby Keem jest uważany za jedną z kolejnych wielkich gwiazd świata rapu. Dwójka współpracowała już przy muzyce, w tym przy singlu „Orange Aoda” z projektu Travisa Scotta „Durrag Activity”, który ukazał się na początku tego roku.

W wywiadzie dla The Ringer, Rob Harvilla, pisarz The New York Times, ujawnia, że on i kuzyn Kendricka Lamara pracują razem nad nowym albumem. „Durag Activity” uzyskało 6,5 miliona wyświetleń na YouTube i 18 milionów streamów na Spotify. Nie wiadomo, czego można się spodziewać po albumie, ale na pewno będzie dobry.

Wpływ Kendricka Lamara na Baby Keem

Choć wielu fanów rapu może nie zdawać sobie z tego sprawy, Baby Keem jest kuzynem Kendricka Lamara. Podczas gdy jego starszy kuzyn pomógł podnieść profil Keema, dziecko nie poszło w ślady swojego kuzyna. Zamiast tego chciał pójść w ślady Kendricka. Baby Keem ma obecnie 21 lat i otrzymał cztery nominacje GRAMMY za swój debiutancki album.

Obaj pracowali razem nad wieloma projektami, w tym nad Black Panther, który wyprodukował Kendrick Lamar. Baby Keem współpracował również z członkiem TDE Jayem Rockiem przy jego mixtape’ie Redemption. Ponadto współpracował z Cardo przy różnych mixtapach. Obecnie pracuje nad swoim trzecim mixtape, Die For My Bitch, z Cardo. Współpracuje również z firmą Dave Free i Kendricka Lamara. Ponadto Baby Keem został niedawno wybrany do XXL’s 2020 Freshman Class.

Wartość netto Baby Keem’a

Podczas gdy wielu młodych ludzi przysięga nad wschodzącą gwiazdą rapu, Baby Keem ma swoje cele na inną karierę. W końcu wciąż ma tylko 20 lat! Jakby tego było mało, raper współpracował ostatnio z Kendrickiem Lamarem przy produkcji albumu „pgLang”, który planuje wydać w wieku 35 lat. A ponieważ ma czwórkę dzieci, nie ma powodu, aby myśleć, że jego przyszłość jest skończona.

Pomimo młodego wieku, Keem zajmuje się muzyką od 15 roku życia. Jego debiutancki utwór, „Orange Soda”, został wydany na SoundCloud w listopadzie 2016 roku. Następnie współpracował z producentem płyt o imieniu Cardo, aby wydać mixtape o nazwie „The Sound of a Bad Habit”. Na mixtape znalazły się takie przeboje jak „Dear Friend”, który został wyprodukowany z Cardo. Pomimo rockowych początków, wkrótce przeszedł do wydania swojej pierwszej EP pod swoim prawdziwym nazwiskiem – Hykeem Jamaal Carter Jr – która została wydana 10 kwietnia 2018 roku i ma łącznie ponad 18 milionów wyświetleń na YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *