Recenzja wózka Baby Jogger City Elite 2014

Recenzja wózka Baby Jogger City Elite 2014

Wózek Baby Jogger City Elite 2014 posiada 12-calową oponę z szybkim wypinaniem, która zapewnia gładki teren. Ten lekki wózek posiada również daszek, który chroni Twojego malucha przed słońcem. Jest idealny dla każdego środowiska miejskiego, ponieważ można go złożyć, aby był używany, gdy nie jest używany. Oto kilka ważnych cech, na które warto zwrócić uwagę:

Cechy

City Elite ma wiele cech, których powinieneś szukać w wózku dla swojego dziecka. Na początek, ten wózek ma unikalną osłonę przed warunkami atmosferycznymi, która utrzymuje dziecko suche, gdy pada deszcz. Ten zapinany na zamek błyskawiczny panel jest łatwo dostępny i wykonany z nietoksycznych i ekologicznych materiałów. Możesz również mieć pewność, że Twoje dziecko będzie bezpieczne od elementów dzięki odpowiedniej wentylacji. Wszystkie te cechy sprawiają, że City Elite jest jednym z najlepszych wózków dla Twojego dziecka.

Kolejną godną uwagi cechą wózka City Elite 2 jest to, że posiada on odchylenie do tyłu dostosowane do potrzeb noworodka. Ten wózek jest również kompatybilny z Baby Jogger City Go Capsule and Bassinet. Jako jedno z najwyższych siedzisk dostępnych na rynku, wózek ten ma maksymalną nośność 34 kg. Jest również na tyle wszechstronny, że może być używany przez rodziców jako krzesełko do przemieszczania się, gdy dziecko osiągnie wiek szkolny.

Ten wózek ma przedłużony górny daszek, który chroni dziecko przed żywiołami, a jednocześnie pozwala widzieć malucha. Jego zapinany na zamek panel oferuje również wygodne miejsce do zamocowania niemowlęcego fotelika samochodowego. City Elite jest kompatybilny z fotelikami Peg Perego, Maxi Cosi, Cybex i innymi fotelikami samochodowymi dla niemowląt. Dobrym miejscem do zakupu wózka Baby Jogger jest na Amazon.com za mniej niż 400 dolarów.

Fold

Baby Jogger’s City Elite wózek spacerowy jest idealny dla dwóch dzieci. Jego podwójne nosidełko i adaptery pozwalają na łatwe dołączenie do wózka. Regulowany kaptur zapewnia dodatkową ochronę dla dziecka. Wózek posiada również parasolkę, która zapewnia cień. Składany Baby Jogger City Elite jest dostarczany z torbą do przenoszenia dla drugiego dziecka. Jest również dostępny z adapterem do fotelika samochodowego, dzięki czemu jest idealny do podróżowania z maluchem.

City Elite posiada automatycznie blokujący się system składania, dzięki czemu można go łatwo przechowywać lub transportować. Fotelik jest bardzo regulowany i rozkłada się do niemal płaskiej pozycji, co może zapewnić wygodę zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku. City Elite oferuje również dwa wygodne uchwyty dla wygody. Można go również przepchnąć przez drzwi i za rogami bez obijania dziecka. Kilku rodziców chwaliło funkcje bezpieczeństwa City Elite, opisując go jako świetny zakup.

City Elite 2 ma odchylenie dla noworodka i adaptery dla Baby Jogger City Go Capsule. Ma największą wysokość siedziska i pojemność wagową spośród wszystkich wózków w swojej klasie. Może być nawet używany przez rodziców jako krzesełko do poruszania się dla dzieci w wieku szkolnym. Wózek taki jak ten ma wszystko, czego potrzeba do bezproblemowej jazdy. Może on również służyć jako komoda dla Twojego malucha.

Canopy Daszki

do wózków Babyjogger City Elite to świetny sposób na dodatkową ochronę dziecka. Daszki te zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do poszczególnych modeli wózków. Daszki te zostały zaprojektowane tak, aby chronić dziecko przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, jednocześnie umożliwiając maksymalną wentylację i zapobiegając zaparowaniu. Daszki te wykonane są z materiału wolnego od BPA i zostały zaprojektowane specjalnie dla City Elite Single Jogger.

Inną opcją daszka jest daszek UV-Bug Canopy, który całkowicie obejmuje przód i boki siedziska wózka. Chroni on Twoje dziecko przed słońcem i ukąszeniami owadów dzięki współczynnikowi UPF 35+. Możesz zakupić daszek Baby Jogger do wózka City Elite, jeśli planujesz zabierać dziecko na zewnątrz, a jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz zapoznać się z instrukcją montażu w instrukcjach producenta.

W daszku City Elite zastosowano opatentowaną technologię szybkiego składania. Można go złożyć jedną ręką i przechowywać w łatwej do transportu kieszeni. Baldachim oferuje więcej opcji ustawienia niż większość innych baldachimów, w tym dwie pozycje wysokości, okna typu peek-boo i automatyczne blokowanie na czas podróży. Można nawet dostosować wyściółkę baldachimu, w tym kolor i styl. Ponadto jest on łatwy w montażu i konserwacji.

Cena

Baby Jogger City Elite to luksusowy wózek ze wszystkimi udogodnieniami swojego większego odpowiednika, City Mini GT. Oferuje wspaniały daszek i regulowany podnóżek, pojemne siedzisko i regulowaną rączkę. 12-calowe opony Forever zapewniają doskonałą przyczepność na nierównych powierzchniach. Wózek może utrzymać dziecko do 22 kg, więc możesz podróżować w dobrym stylu.

Model Elite jest wykonany z wytrzymałej tkaniny i zawiera uchwyty na kubki dla rodziców. Może pomieścić nawet noworodki, chociaż nie jest zalecany dla noworodków, dopóki nie są w stanie podeprzeć głowy. City Elite jest kompatybilny z fotelikami samochodowymi, zbyt. Jego cena waha się od 280 do 399 dolarów na Amazon. Elite posiada również opcjonalne dodatki, takie jak wózek i deska ślizgowa, choć nie ma wersji podwójnej.

Rozmiar względny w stosunku do innych modeli z linii City

Rozmiar modelu często różni się od jego rzeczywistego rozmiaru ze względu na kwestie produkcyjne. Na przykład, model może być większy niż jest w rzeczywistości z powodu procesu kurczenia lub formowania. Względna wielkość w stosunku do innych modeli w linii City jest użyteczną miarą do porównania względnej wielkości modelu z innymi. Istnieje wiele innych czynników, które wpływają na rozmiar modelu, w tym wiek, projekt i materiały.

Mój ulubiony model

Wózek Baby Jogger City Elite jest jednym z ich najbardziej luksusowych wózków. Posiada wszystkie udogodnienia z City Mini GT, w tym regulowany podnóżek, wspaniały daszek, obszerne siedzisko i regulowaną kierownicę. To, co odróżnia go od City Mini GT, to 12-calowe opony Forever. Pozwalają one również zabrać wózek poza utartą ścieżkę, zapewniając płynną jazdę po nierównych powierzchniach.

Wózek spacerowy Elite został wprowadzony w 2012 roku, ale nie oferuje wersji dwuosobowej. Ten wózek jest dostępny tylko w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i szarym. Jeśli chciałbyś dodać deskę do szybowania, Elite byłby doskonałą opcją. Elite jest droższy niż model GT, ale to nie jest deal-breaker. W zestawie znajdują się opcjonalne akcesoria, w tym spacerówka i deska do szybowania. Jedynym minusem tego modelu jest to, że nie posiada on wersji dwuosobowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *