Nowy singiel Baby Queen „Colours Of You” już dostępny!

Nowy singiel Baby Queen "Colours Of You" już dostępny!

Nowy singiel 'Colours Of You’ jest już dostępny! Zawierający wokale Alyssy Milano oraz Nicka i Charliego, utwór jest idealnym akompaniamentem do romantycznego dramatu. Niezależnie od tego, czy jesteś kochankiem czy narcyzem, romans YA jest obowiązkową lekturą na twojej playliście tego lata. 'Colours Of You’ ma piękny refren, który sprawi, że będziesz chciał przysiąc w zaciszu własnego domu.

Wersja Nick and Charlie

Nowy utwór 'Colours of You’ zespołu Baby Queen został wydany w specjalnej wersji 'Nick and Charlie’. Utwór został pierwotnie napisany na potrzeby Netflixowej adaptacji filmu 'Heartstopper.’ Piosenka jest już dostępna i ukazuje się wraz z teledyskiem. Obejrzyjcie wideo poniżej, aby dowiedzieć się, co sprawia, że utwór jest tak wyjątkowy. Jest idealny na walentynki.

Muzyka Latham oddaje istotę queer rom-com YA

queer rom-com Y.A. może być świetnym sposobem na nawiązanie kontaktu z młodszymi czytelnikami. Home Field Advantage to queerowy romans YA, który śledzi losy dwóch dziewczyn podczas podróży ciężarówką z lodami. Fallon, kujonka typu A, zakochana w gorącym chłopaku z jej Dairy Queen, i Chloe, szczęśliwa nastolatka. Jednak gdy lato dobiega końca, dziewczyny zostają bez możliwości rozmowy ze sobą.

Data premiery singla

Data premiery singla została potwierdzona, a teledysk został wydany. Teledysk został zapowiedziany w zwiastunie serialu Netflix „Heartstopper”. Piosenka została po raz pierwszy zapowiedziana w zwiastunie filmu, ale fani zastanawiali się, jak się nazywa i kto stoi za piosenką. Odpowiedź została w końcu ujawniona przez samą Baby Queen. Utwór nosi nazwę 'Colours of You’ i ukaże się 22 kwietnia.

’Colours of You’ to nowy singiel od Baby Queen. Utwór został napisany na potrzeby nadchodzącego serialu Netflixa opartego na popularnej serii książek young adult 'Heartstopper’. Piosenka już zebrała wiele pochwał, z ponad 1 milionem wyświetleń na YouTube. Singiel okazał się hitem, a fani są podekscytowani wydaniem albumu. Singiel jest dostępny na Spotify oraz na oficjalnej stronie YouTube.

Znalazł się w filmie Netflixa „Heartstopper”

Nowy singiel „Colours Of You” zespołu Baby Queen znalazł się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej dramatu Netflixa „Heartstopper”. Jest to pierwszy nowy materiał zespołu od czasu 'Wannabe’, wydanego w 2021 roku. Zespół znany jest z pisania piosenek do filmowych ścieżek dźwiękowych, a ich nowy singiel ma podobny klimat do klasycznych soundtracków z filmów Johna Hughesa.

Na ścieżce dźwiękowej filmu Netflixa „Heartstopper”, w którym występują Ryan Gosling i Emma Stone, pojawiają się niemal wyłącznie kobiece artystki. Inne godne uwagi artystki na ścieżce dźwiękowej to Wolf Alice, Maggie Rogers i Baby Queen. Ta piosenka doskonale oddaje ducha nastolatków. Piosenka inspirowana jest pokoleniem Internetu i blaskiem ekranu telefonu w ciemności. Piosenka jest przykładem głębokiego zrozumienia tematu filmu, jakim jest „dorastanie w świecie, który nie jest nasz” – emocjonalnego fundamentu filmu.

Jeśli kochasz dramaty dla nastolatków, pokochasz Heartstopper. Akcja filmu rozgrywa się w angielskiej szkole średniej, a bohaterka śledzi losy nieśmiałej Charlie, która nawiązuje trudny romans z kujonem Nickiem. Film jest pełen serca i porusza kilka trudnych tematów, w tym związki homoseksualne. Głównych bohaterów grają młodzi aktorzy, w tym kilku aktorów LGBTQ+. Poza młodymi aktorami, w filmie pojawia się również Olivia Colman jako mama Nicka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *