Które pieluchy dla noworodków są najlepsze?

Które pieluchy dla noworodków są najlepsze?

Kiedy kupujesz pieluszki dla noworodków, musisz zmierzyć się z wieloma możliwościami wyboru. Od Swaddlers do Mama Bear Gentle Touch, możesz wybrać najlepszą pieluszkę dla Twojego dziecka. Jednak kupowanie pieluch w dużych ilościach może być kosztowne. Najlepszym sposobem, aby uzyskać jak najwięcej z każdej pieluchy jest zakup kilku par na raz. Poza tym warto wybrać markę, która jest przyjazna dla Twojego portfela.

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest efektem naszej współpracy z polkadotbaby.pl

Mama Bear Gentle Touch

Jeśli szukasz organicznych pieluszek dla swojego nowego dziecka, powinieneś wypróbować pieluszki dla noworodków Mama Bear Gentle Touch. Pieluchy te są biodegradowalne i wolne od szkodliwych substancji chemicznych, które mogłyby powodować podrażnienia skóry i wysypki. Zewnętrzna osłona jest również wykonana z miękkiej, oddychającej tkaniny. Mama Bear oferuje również gwarancję satysfakcji i ma ponad 1900 pozytywnych recenzji na Amazon. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź ich stronę internetową.

Pieluchy tej marki są wykonane z pulpy drzewnej pozyskiwanej w sposób zrównoważony. Są one również wolne od okrucieństwa, bez testów na zwierzętach. Chociaż tego nie podają, pieluchy Mama Bear nie są wykonane z ftalanów. To jest duży plus. Te pieluchy są dostępne w rozmiarach od noworodka do siedmiu. Amazon oferuje również regularne dostawy pieluch. Łatwo je znaleźć online, a zamówienia można składać na ich stronie internetowej.

Swaddlers

Pampers Swaddlers to wybór nr 1 dla szpitali. Innowacyjna wkładka Absorb Away Liner pomaga odciągnąć wilgoć od skóry dziecka. Zmieniający kolor wskaźnik wilgotności oznacza, że możesz wiedzieć, czy Twoje dziecko potrzebuje zmiany pieluszki, zanim będzie za późno. Zmieniający kolor wskaźnik sprawia, że masz pewność, że nie używasz zbyt dużo wody, co może być trudne do wykrycia u noworodków.

Pampers Baby Dry i Swaddlers mają kilka warstw materiału chłonnego. Połączenie tych warstw sprawia, że Swaddlers i Baby Dry są oddychające i dłużej utrzymują dziecko w suchości. Dopasowanie obu pieluch może być jednak nieco subiektywne, ponieważ różnica między nimi jest najbardziej widoczna w talii i nogach. Jeśli Twoje dziecko ma dłuższe nogi, może nie czuć się komfortowo w mniejszym rozmiarze Swaddlers.

Bambo Nature

Pieluszki Bambo Nature są niesamowicie chłonne, miękkie i delikatne dla wrażliwej skóry dziecka. Posiadają najnowszą technologię kanałów, które odprowadzają wilgoć od skóry dziecka, minimalizując jednocześnie ryzyko reakcji alergicznych. Pieluszki Bambo są hipoalergiczne, wolne od szkodliwych substancji chemicznych, nie zawierają perfum ani lateksu. Posiadają również oddychający tył i wskaźnik wilgotności. Pieluszki Bambo nie zawierają również lateksu ani perfum, dzięki czemu są idealne dla dzieci o wrażliwej skórze.

Pieluszki Bambo są biodegradowalne, a plecy wykonane są z całkowicie oddychającego materiału, który pozwala na szybsze odprowadzanie wilgoci. Pomaga to zapobiegać pieluszkowemu zapaleniu skóry i innym szkodliwym reakcjom. Te przyjazne dla środowiska pieluchy posiadają również certyfikat EU Flower ecolabel oraz U.N. Global Compact. W porównaniu z wieloma innymi pieluszkami jednorazowymi, oddychające pieluszki Bambo Nature są najlepsze w zapobieganiu pieluszkowym wysypkom.

Seventh Generation

Jeśli zastanawiasz się, czy pieluchy dla noworodków Seventh Generation to najlepszy wybór, nie szukaj dalej. Firma jest zaangażowana w odpowiedzialność za środowisko i dąży do zmniejszenia swojego wpływu na planetę. Pieluchy Seventh Generation są certyfikowane przez Rainforest Alliance i FSC. Nie używają żadnych tworzyw sztucznych na bazie roślin i są wolne od chloru. Firma zapewnia również częściowe ujawnienie ich procesu produkcyjnego. Chociaż są one bardziej trwałe niż większość pieluch, istnieją pewne wady, w tym wadliwe zakładki i nieszczelne SAP.

Te pieluchy są świetne dla wrażliwej skóry, ponieważ nie zawierają chloru i są oparte na bio. Ich Free and Clear Diapers są sformułowane bez żadnych substancji zapachowych, chloru i barwników. Zawierają również 0% chloru i są wykonane z pulpy drzewnej pozyskiwanej w sposób zrównoważony. A ponieważ są one oparte na bio, są również świetne dla środowiska. Seventh Generation stosuje w swoich pieluszkach miazgę drzewną z certyfikatem FSC.

Luvs

Jeśli jesteś na rynku wspaniałych pieluszek dla swojego dziecka, możesz rozważyć użycie pieluszek dla noworodków Luvs. Pieluszki tej marki są zaprojektowane z zamkiem nocnym plus, aby utrzymać wilgoć zamkniętą przez noc. Ta cecha czyni je idealnymi do nocnego pieluchowania, ponieważ pomaga zapobiegać bałaganowi i jest bezpieczna dla wrażliwej skóry. Funkcja Night Lock plus pomaga również zablokować wilgoć, gdy dziecko śpi, co jest szczególnie przydatne dla dzieci, które są bardziej podatne na przeciekanie.

Pieluszki dla noworodków Luvs posiadają potrójne zabezpieczenia przed przeciekaniem ze wskaźnikiem mokrości oraz technologię Nightlock, która blokuje wilgoć do 12 godzin. Pieluchy te są super miękkie, a większe zakładki wielokrotnego zapinania zapobiegają przeciekom. Ich cechy są porównywalne z innymi droższymi markami, co czyni je dobrym wyborem dla Twojego dziecka. Możesz zamówić opakowanie próbne i zobaczyć, jak wypadają w porównaniu z innymi markami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *