Dla dziecka Dla Bobbiego

Dla dziecka Dla Bobbiego

Jeśli szukasz dobrej książki dla nowo narodzonej dziewczynki, rozważ piosenkę Johna Denvera „For Baby For Bobbie”. Piosenka, która została napisana zanim Denver stał się sławny, jest o młodym mężczyźnie i dziewczynie o imieniu Bobbie. Teraz możesz przeczytać książkową wersję piosenki, która jest również dostępna w formie książki dla dzieci. Historia dziecka, które trzyma serce młodego mężczyzny, to doskonała opowieść, którą można podzielić się z dzieckiem. Piękny wiersz i niesamowite ilustracje sprawiają, że lektura jest przyjemna.

Książka Johna Denvera to piosenka dla dziewczynki o imieniu Bobbie

Jeśli spodziewasz się dziewczynki, rozważ przeczytanie książki, która jest jednocześnie słodka i podnosząca na duchu. Książka Johna Denvera, For Baby (For Bobbie), to idealny prezent dla nowej mamy i dziecka. Słodkie, sentymentalne teksty i ilustracje z pewnością zachwycą młodych czytelników. W rzeczywistości książka jest tak urocza, że mogłaby nawet sama stać się piosenką.

Długoletni fan muzyki Johna Denvera, piosenkarz country napisał nawet piosenkę, zanim stał się sławny. Piosenka nazywa się „Bobbie” i jest o dziewczynce o imieniu Bobbie. Teraz ta słynna piosenka została zaadaptowana na książkę dla dzieci! Książka jest słodką historią o dziewczynce o imieniu Bobbie, która trzyma serce swojej mamy. Ilustracje Janeen Mason są niesamowicie piękne, a wiersz słodki i wzruszający.

Piosenka jest również dostępna jako płyta CD. Denver napisał nawet kilka innych piosenek, które zostały zaadaptowane do filmów. Jego pierwszą wielką przerwą było przesłuchanie do zespołu prowadzonego przez Chad Mitchell Trio. Mimo braku doświadczenia Denver był w stanie pokonać ponad 250 chętnych. Nigdy jednak nie przypuszczał, że uda mu się zdobyć swój pierwszy kontrakt wydawniczy! W końcu zaproponował piosenkę Miltowi Okunowi, który kierował wytwórnią Cherry Lane Music.

Piosenki Johna Denvera

„For Bobbie” to jedna z wielu klasycznych piosenek napisanych przez Johna Denvera. Została wydana jako część Mitchell Trio w 1965 roku, choć pierwotnie była śpiewana przez Peter, Paul i Mary, zanim Denver wydał ją jako artysta solowy. „Leaving on a Jet Plane” również został napisany przez Denvera, ale wiele osób twierdzi, że słyszało, jak licealistka wykonywała go, zanim Denver go nagrał, i w ten sposób miałby być przypisany kredyt na napisanie piosenki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *