Co noworodek powinien nosić latem?

Baby Queen wypuszcza nowy singiel "Colours Of You" jako pierwszy teaser serialu Netflixa "Heartstopper"

Jeśli chodzi o miesiące letnie, co powinien nosić noworodek? Kluczem jest wybór oddychających, ciepłych i bawełnianych ubrań. Ważne jest również, aby pamiętać, że temperatury mogą się bardzo różnić w ciągu letnich miesięcy. Dobrą zasadą jest unikanie najwyższych temperatur w pierwszych tygodniach lata. Temperatury zazwyczaj spadają pod koniec sezonu, więc bądź przygotowany na te wahania temperatury. Niezależnie od pory roku, zapewnij swojemu noworodkowi ciepło i wygodę, wybierając bawełniane ubrania i lekkie bawełniane stroje.

Bawełna

Jeśli chodzi o ubrania, bawełna jest najlepszą opcją dla noworodków w lecie. Ta lekka tkanina jest oddychająca i chłonna. Jednak nie wszystkie ubrania z bawełny są stworzone tak samo. Chociaż niektóre marki mogą wymieniać bawełnę na metce, używają kombinacji bawełny i innych tkanin. Jeśli nie masz pewności co do jakości ubrania, sprawdź metkę. Metka ze 100% bawełną wskazuje, że ubranie jest wykonane w 100% z bawełny. Ale bądź ostrożny, ponieważ niektóre bawełny są tworzone z dużą ilością chemikaliów. Chemikalia zawarte w tych ubraniach mogą w rzeczywistości bardziej zaszkodzić Twojemu dziecku, niż wyleczyć je z przegrzania. Jeśli szukasz ubrań dla niemowląt, które są delikatne i organiczne, powinieneś spróbować poszukać certyfikowanej wytwórni ubrań dla niemowląt na bazie bawełny organicznej.

Innym materiałem, który jest oddychający, jest len. Ta tkanina pozwala ciału ochłodzić się, gdy pogoda jest gorąca, co jest szczególnie ważne dla noworodków. Len jest również świetną opcją, ale jest droższy i wymaga więcej konserwacji niż bawełna. Inną tkaniną, która jest oddychająca, ale nie jest podatna na wysypki, jest rayon, włókno chemiczne, które jest mieszane z bawełną i innymi włóknami naturalnymi lub syntetycznymi. Ma on wygląd jedwabiu, ale jest bardziej przystępną opcją.

Oddychające

Wybierz oddychające ubranka dla noworodka w lecie, aby zapewnić mu chłód i wygodę. Na rynku można znaleźć wiele opcji. Wśród nich są ubrania dla niemowląt z bawełny organicznej, oddychająca odzież dla niemowląt i odzież wykonana z bambusa. Te przedmioty są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także miękkie i oddychające. Co więcej, tkaniny te nie zatrzymują zapachów ani nie zatrzymują wilgoci. Co więcej, są szybkoschnące i nie wymagają prasowania.

Pomimo najgorętszych miesięcy, lato nie zawsze jest bardzo gorące. W rzeczywistości początek i koniec sezonu są zazwyczaj chłodniejsze niż reszta roku. Temperatury mogą wahać się od chłodnych do gorących w zależności od wydarzeń pogodowych w danym dniu. Dlatego tak ważne jest znalezienie najbardziej komfortowych ubrań dla dziecka. Jeśli szukasz letniej odzieży dla swojego dziecka, nie szukaj dalej niż w Carter’s.

Lekkie

Podczas gdy sezon letni jest gorący, ważne jest, aby zapewnić noworodkowi chłód i wygodę. Noś lekkie, chroniące przed słońcem ubranka, aby chronić malucha przed słońcem. Kapelusz z szerokim rondem lub okulary przeciwsłoneczne osłonią twarz dziecka przed słońcem. Ważne jest również, aby pozostać nawodnionym, zwłaszcza jeśli jesteś na gorącym słońcu przez długi czas. I nie zapomnij o dodatkowej warstwie w torbie na pieluchy!

Gdy temperatura na zewnątrz wzrasta, noworodki potrzebują dodatkowych warstw odzieży. Lekkie śpioszki są idealne na gorące dni, podczas gdy ciężkie kocyki są idealne na chłodniejsze miesiące. Śpiworki Woolino są również idealne dla klimatów, w których występują wszystkie cztery pory roku, ponieważ pomogą utrzymać dziecku ciepło i wygodę. Lekkie koce mogą również utrzymać ciepło dziecka w klimatyzowanych pomieszczeniach. Rozważ również dodanie kapelusza, aby utrzymać słońce z dala od łysej głowy Twojego noworodka i uniknąć podrażnienia jej ostrymi promieniami.

Ciepłe

To, co noworodki powinny nosić latem, może się różnić w zależności od sezonu. Ubrania z lekkiej bawełny są przewiewne i szybko schną, ale wełniane śpiworki powinny być warstwowe i wykonane z grubej, wełnianej mieszanki. Kolekcja Sleeping Baby łączy w sobie zarówno komfort, jak i stylowe zalety bawełny w mieszance tkanin. Najlepsze jest to, że nie będziesz musiała się martwić o prasowanie tych elementów.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest temperatura. Musisz upewnić się, że Twoje dziecko jest chronione przed słońcem, trzymając je w chłodnym pomieszczeniu lub w cieniu. Będąc na plaży, rozważ zabranie ze sobą kapelusza i okularów przeciwsłonecznych, aby dziecko było chronione przed słońcem. W cieplejszą pogodę możesz zdecydować się na noszenie odzieży lnianej. Jest ona trwała i może wytrzymać bałagan dziecka. Utrzymanie dziecka w chłodzie jest tak samo ważne jak utrzymanie go w cieple podczas chłodniejszych miesięcy.

Śpiwór

Jedną z najlepszych opcji na śpiwór dla noworodka w lecie jest koc swaddle. Ten lekki kocyk wykonany jest z miękkiej, dwuwarstwowej bawełny jersey i posiada klasę TOG 1,5. Zamyka się u dołu, ale nadal pozwala nogom dziecka na swobodny ruch. Koce swaddle można znaleźć w ponad 40 różnych nadrukach i można je prać w razie potrzeby.

Śpiwór dla noworodka powinien być ciepły i oddychający. Szukaj śpiwora o klasie tog 2 lub wyższej. Dzięki temu temperatura ciała dziecka będzie utrzymywana w stałym zakresie przez całą noc. Ważne jest również, aby pamiętać, że konwencjonalna pościel może powodować przegrzanie, co może prowadzić do SIDS. Na szczęście wiele śpiworków jest zaprojektowanych tak, aby były wygodne, nawet w ciepłe dni. Pomimo ciepłego wyglądu, większość noworodków nie jest w stanie regulować temperatury ciała, więc utrzymywanie dziecka w cieple zapobiegnie jego przegrzaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *