Bella Latham – Baby Queen Want Me

Bella Latham - Baby Queen Want Me

Bella Latham jest najnowszą supergwiazdą, która trafiła na scenę, ze swoim nowym singlem Baby Queen Want Me. W tym wywiadzie Bella dzieli się swoimi doświadczeniami z 2020 roku i nowym singlem. Mówi nam również, co sądzi o swojej obecności w mediach społecznościowych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej. Mamy nadzieję, że spodoba Wam się jej nowy singiel tak samo jak nam. Ten artykuł będzie regularnie aktualizowany o aktualizacje dotyczące najnowszego singla Baby Queen i reszty jej planów na 2019 rok.

Niniejszy artykuł jest wynikiem naszej kooperacji z nicebaby.pl

Medicine EP

Na swojej nowej Medicine EP dla baby queen want me, multiinstrumentalistka i producentka Jenny Latham tworzy muzykę wolną od filtrów. Piosenki lądują gdzieś pomiędzy indie, alt-rockiem i alt-popem. 'Want Me’, piąty singiel z EPki, eksploruje emocjonalne udręki i fizyczne zużycie nieodwzajemnionej miłości. Po „2020” i „Internet Religion” następuje satyryczny teledysk w reżyserii Jade Ang Jackman.

Debiutancka EPka południowoafrykańskiej singer-songwriterki Baby Queen jest mile widzianym dodatkiem do sceny pop. Latham porusza tematy takie jak dysmorfia ciała i używanie nadmiernych ilości leków, zarówno w celach medycznych, jak i rekreacyjnych, z uczciwością i głębią, która wskazuje na jej wiek. Medicine to idealna debiutancka EP-ka dla każdej młodej dziewczyny lub chłopaka, którzy szukają świeżego spojrzenia na muzykę pop. I, prawdopodobnie, będzie to świetne źródło przyszłych popowych hitów.

Na „Medicine” Bella Latham pokazuje wyraźną osobowość, która emanuje czystą popową energią. Jej muzyka jest przesiąknięta szczerością i odzwierciedla pokolenie obawiające się epoki cyfrowej. W piosence „Internet Religion” Latham analizuje koszmar życia w sieci i dekonstruuje nasze internetowe osobowości. Baby Queen ma wyraźną markę anty-popu, który jest zarówno świeży, jak i wciągający, a Medicine EP jest idealnym wprowadzeniem do twórczości autorki i jej muzyki.

Single „Wannabe”

Utalentowana artystka Baby Queen wydała swój nowy singiel 'Wannabe’. Obecnie dostępny na wszystkich platformach muzycznych, Wannabe to chwytliwy jam, który fani z pewnością pokochają. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o utworze. Ten artykuł opisuje najnowszy singiel Baby Queen i ujawnia niektóre z jego najważniejszych punktów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o utworze i jego wydaniu. Sprawdźcie również teledysk!

Te teksty sprawiają, że ta brytyjska grupa popowa wyróżnia się spośród innych. Chociaż grupa istnieje dopiero od roku, wydała już kilka EP-ek i mixtape’ów. Podczas gdy większość piosenek na ich wydawnictwach jest sarkastyczna, ta piosenkarka zachęca swoich fanów do „śpiewania tak, jakby nikt nie patrzył”.

Jeśli jesteś baby queen wannabe, nie ma lepszego czasu niż teraz. Królowa jest sensacją YouTube i ma liczne konta w mediach społecznościowych. Jeśli jesteś samotną mamą, jest duża szansa, że staniesz się sławna, jeśli będziesz ją naśladować. Poza tym będziesz miała szansę poznać inne baby queens w internecie! Są nawet konkursy, w których możesz wziąć udział, aby wygrać ubranka dla niemowląt.

Video do „Colours of You”

Po długim oczekiwaniu, Baby Queen wydała nowy singiel, Video do „Colours of You.” Utwór został pierwotnie napisany na potrzeby nadchodzącego serialu oryginalnego Netflixa, „Heartstopper”. Jest to pierwszy nowy materiał od zespołu od czasu ich hitu z 2021 roku „Wannabe”. Teledysk jest pięknym przedstawieniem emocji odczuwanych przez bohaterów serialu.

Album otrzymał ogólnie pozytywne recenzje i osiągnął szczyt na trzecim miejscu brytyjskiej listy przebojów. Znalazł się również na listach przebojów w Irlandii, Portugalii, Szkocji i Szwajcarii. Teledysk został wyreżyserowany przez Jamesa. Po wydaniu albumu, zespół wydał drugi singiel zatytułowany „Beautiful Beaches.”

W nowym teledysku wykorzystano schemat kolorów opracowany przez ekspertów od teorii kolorów. Eksperci ci opracowali system mieszania kolorów oparty na odcieniu, jasności i chromie. Byli pod wpływem renesansu. Ale nie byli pierwszymi, którzy opracowali system oparty na tych zasadach. W rzeczywistości teoria kolorów sięga renesansu, kiedy to ludzie tacy jak Leonardo da Vinci i Isaac Newton zaczęli badać kolory. Albert H. Munsell opracował teoretyczny system kolorów oparty na odcieniu, jasności i chromie.

Obecność Belli Latham w mediach społecznościowych

Ostatnią rzeczą, jakiej można by się spodziewać na mediach społecznościowych Belli Latham, jest ciąg gniewnych wiadomości. W końcu ma dopiero 23 lata i wciąż nie wydała albumu. Ale już teraz wyryła sobie nazwisko głęboko w tkance alt-popu. Od czasu wydania pierwszego singla, „Internet Religion”, latem ubiegłego roku, Latham jest w ciągłym ruchu, regularnie wydając single.

Jej muzyka

Teledysk do nowej piosenki „Want Me” z nadchodzącej debiutanckiej EP-ki Baby Queen już jest! Wokalistka, której prawdziwe imię brzmi Arabella Latham, znana jest ze swojego dziwacznego stylu i satyrycznych teledysków. Teledyski są pełne tiar, cekinów i konfetti, i widać, że artystka uwielbia się przebierać! Jej unikalny styl pozwala jej na skanalizowanie wielu różnych osobowości w jednej piosence. „Wannabe” jest inspirowane wierszem Matthew Arnolda.

Wokalistka alt-popowa, aka Bella Latham, robiła fale na brytyjskiej scenie muzycznej dzięki swoim dowcipnym tekstom. Zadebiutowała w dużej wytwórni z EP-ką Medicine w 2020 roku i powróciła z mixtape Yearbook, który zawierał singiel „American Dream” z May-A. Piosenka jest o wolności i samotności. Tekst jest zarówno wzruszający, jak i zabawny, pokazując wszechstronność artysty.

Teksty zawarte na debiutanckim mixtape Latham są relatywne dla wielu młodych dziewczyn i kobiet. Nic dziwnego, że zdobyła takie uznanie krytyków. Pochodząca z Brooklynu piosenkarka dorastała w trudnej dzielnicy i miała wiele kłopotów. Jednak jej sukces sprawił, że stała się rzecznikiem pokolenia, które nie potrafiło sobie poradzić. Napisała piosenki o uzależnieniu od narkotyków i poszukiwaniu własnej wartości. Podobnie Latham jest przejrzysta w swoim życiu internetowym. Ma konto TikTok z 82 000 obserwujących, które służy jej jako swoisty śmietnik.

Jej styl

24-letnia singer-songwriterka jest uważana za jedną z Next Big Things w branży muzycznej. Z ostrym, ale szczerym stylem, ucieleśnia ducha pokolenia Z. Jej teksty odzwierciedlają frustrację pokolenia, które często czuje się pominięte i niesłuchane. Poruszają tak różnorodne tematy jak homofobia, media społecznościowe, czy tropizmy płciowe. I, co zaskakujące, są też niezwykle osobiste.

W przeciwieństwie do innych artystek, brzmienie Baby Queen jest bardzo osobiste i stworzone do przekazywania uczuć. Teksty są bogate w one-linery i zawiłe mosty, które wciągają słuchaczy. Fani z pewnością poczują się swobodnie z jej głosem. Jest również zaciekle wierną fanką racy. Ale jej styl jest ostatecznym punktem sprzedaży jej muzyki. Nowy singiel piosenkarki, „Her style makes baby queen want me”, to duszna oda do społeczności LGBTQ.

Teksty Baby Queen często opowiadają o samotności i miłości, są przesycone intensywnością muzyki rockowej i poetyckim liryzmem utworów singer-songwriter. Choć teksty te są często przygnębiające, stanowią również kluczową drogę do zrozumienia siebie. Przez jej muzykę znów poczujesz się jak dziecko. A jeśli to nie wystarczy, ma też teksty o tym, że chciałaby być bardziej podobna do swojej starszej siostry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *