Baby Queen wypuszcza nowy singiel „Colours Of You” jako pierwszy teaser serialu Netflixa „Heartstopper”

Baby Queen wypuszcza nowy singiel "Colours Of You" jako pierwszy teaser serialu Netflixa "Heartstopper"

Baby Queen wydała nową piosenkę „Colours Of You” jako pierwszy teaser jej nadchodzącego serialu Netflixa, Heartstopper. Oparty na czteroczęściowej serii książek dla młodych dorosłych o tej samej nazwie, utwór został napisany specjalnie dla serialu. Utwór został udostępniony w zeszłym miesiącu i od tego czasu zdobył ponad 1 milion wyświetleń na YouTube. Utwór jest jej pierwszym nowym wydawnictwem w 2022 roku. Możecie go posłuchać poniżej!

I Belong In Your Arms

I Belong in Your Arms autorstwa Chairlift to idealne zakończenie Heartstopper, serialu Netflixa opartego na popularnej serii komiksów autorstwa Alice Oseman. Film opowiada historię Charlie Spring, licealistki, która zadowala się sekretnymi sesjami makeout z palantami w szkole. Wtedy jednak poznaje Nicka Nelsona i ta dwójka zaczyna się w sobie zakochiwać. Film jest mocną historią miłosną, która bada złożoność tożsamości queer, i jest świetny dla młodych i starych. Jego ścieżka dźwiękowa jest świetna, a bohaterowie mają wspaniałe poczucie własnej wartości.

Film ma potężną ścieżkę dźwiękową, a fani piosenek mogą chcieć stworzyć własną playlistę opartą na melodiach z filmu. Ścieżka dźwiękowa zawiera piosenki Wolf Alice, Girl in Red i Beabadoobee. Możesz również rozważyć dodanie kilku swoich ulubionych piosenek do swojej playlisty Heartstopper. Aby znaleźć więcej piosenek z Heartstopper, sprawdź Tunefind.

Want Me

Nowy singiel z nowego albumu Baby Queen, 'Colours Of You’, znajdzie się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do oryginalnego serialu Netflixa 'Heartstopper’. Posłuchajcie singla poniżej. Piosenki można również posłuchać w aplikacji Gay Times, Apple News+ oraz Readly. Chociaż album zawiera kilka najpopularniejszych utworów Baby Queen, polecamy zacząć od 'Colours Of You’.

Oryginalna, komiksowa inspiracja tą piosenką jest nie do pomylenia, a ta wersja ma chwytliwą, upbeatową melodię. Podobnie tekst jest niesamowicie przejmujący i trafiający do serca. Na ścieżce dźwiękowej pojawia się kilku artystów LGBTQ+ z różnych środowisk. Jeśli szukasz zabawnego i wzmacniającego słuchania, to trafiłeś we właściwe miejsce. Poniżej wymieniliśmy kilka naszych ulubionych utworów.

Girls by Girl In Red

Jak pokazuje muzyka w rom-comie Netflixa zatrzymującym serce, ten album świetnie pasuje. Zawiera mieszankę rockowych, alternatywnych i indie bopsów i jest świetnym sposobem, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić film. Ponadto jest to świetny sposób na pokazanie talentu młodych wokalistów, którzy potrafią ożywić każdy gatunek. Na płycie znalazły się m.in. piosenki Wolf Alice, Maggie Rogers, beabadoobee, CHVRCHES, Baby Queen, Montaigne.

Ścieżka dźwiękowa filmu Heartstopper to doskonały wybór dla osób lubiących muzykę, która jest zarówno podnosząca na duchu, jak i sentymentalna. Na czarującej ścieżce dźwiękowej znajdują się piosenki Girl in Red, Wolf Alice i Beabadoobee. A jeśli jesteś fanem serialu, na pewno będziesz chciał sprawdzić nowy singiel Baby Queen. Oto lista piosenek występujących w filmie i na ścieżce dźwiękowej.

Lincoln’s Smokey Eyes

Ścieżka dźwiękowa „Heartstopper” wywołała wiele szumu, i to nie tylko z powodu wspaniałych występów obsady. Jednym z najbardziej godnych uwagi występów jest Olivia Colman, która gra matkę postaci Nicka. Netflix trzymał casting Colman w tajemnicy aż do debiutu serialu. Smokey Eyes Lincolna to idealna piosenka dla tej tragicznej postaci.

W tej łamiącej serce komedii muzycznej dwóch młodych chłopców ze szkoły LGBTQ+ zakochuje się w sobie. Film śledzi ich związek i wyzwania wieku dojrzewania. Piosenki w filmie równoważą słodycz zakochania z rzeczywistością bycia nastolatkiem. Piosenki są również doskonałą mieszanką miłości, przyjaźni i dojrzewania. Oprócz chwytającej za serce fabuły, ścieżka dźwiękowa filmu została okrzyknięta przez krytyków doskonałym przykładem na to, jak pogodzić romantyczny film i życie nastolatka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *