Baby Keem Tour

Mózg Twojego dziecka wciąż rośnie w przyspieszonym tempie

Baby Keem to amerykański raper i producent płyt. Największą rozpoznawalność zdobył dzięki singlowi „Orange Soda”, który pojawił się na jego mixtape Die For My Bitch. Od tego czasu zyskał powszechną uwagę dzięki swoim piosenkom. Obecnie koncertuje z Kendrickiem Lamarem i innymi artystami. Przyjrzyjmy się jego dotychczasowej karierze. Co będzie dalej? Trasa koncertowa z Baby Keemem?

Hykeem Jamaal Carter, Jr – AKA Baby Keem

Raper Hykeem Jamaal Carter, AKA Baby Keem to amerykański artysta, który odniósł sukces w wielu gatunkach. Jest współtwórcą piosenki „Nile” z udziałem Beyonce i Kendricka Lamara do filmu Disneya Król Lew. Jest utalentowanym artystą o wielu talentach, który zdobył kilka nagród Grammy. W 2017 roku zdobył nagrodę Grammy za najlepsze wykonanie rapu z albumem „Family Ties 2022.” Jesienią 2018 roku został nominowany do Grammy za Album Roku. Ukazał się jego najnowszy album „Die for By Bitch”.

Urodzony 22 października 2000 roku Baby Keem wychował się w Las Vegas w Nevadzie. Początkowo pisał piosenki używając mikrofonu, który podarowała mu babcia. W wieku ośmiu lat zaczął nagrywać piosenki z bitami z YouTube. Był również entuzjastą koszykówki i zaczął rapować w młodym wieku. Piosenka „Baby Keem” stała się wirusowa na Tik Tok, stronie udostępniającej wideo. Dziś Baby Keem ma duże podążanie w mediach społecznościowych, w tym duże konto na Instagramie i kanał na YouTube.

Hykeem to piosenkarz, raper, autor tekstów i producent płyt. Jest członkiem wytwórni hip-hopowej TDE. Pojawił się na ścieżce dźwiękowej filmu „Black Panther: The Album’, a także na albumie 'Redemption’ Jaya Rocka. Jego EPka z 2018 roku, 'Hearts & Darts’, jest uważana za solidny projekt. Według jego strony na Instagramie, jego konto ma ponad milion followersów.

Autor piosenek i producent płyt, Hykeem stał się nazwą gospodarstwa domowego po swoim debiutanckim singlu „Orange Soda”. Jest również kuzynem Kendricka Lamara. Współpracował z legendą rapu w różnych projektach, w tym Black Panther: The Album. Jego wartość netto nie jest znana. Baby Keem pochodzi z Ameryki. Jego wzrost to 5 stóp i 8 cali. Jego waga wynosi 69 kg (154 lbs).

Urodzony w rodzinie muzycznej, Hykeem został wychowany przez kochających rodziców. Jego rodzice są muzykami, a matka jest bezimienna. Z matką łączy go szczególna więź. Jego ojcem jest Hakeem Jamaal Carter Sr. Pomimo bycia nieletnim i obscurity, Baby Keem osiągnął już sławę i pojawił się na albumach wielu wartościowych artystów.

Kariera Hykeem Jamaal Carter, Jr.

Amerykański raper, producent płyt i autor tekstów Baby Keem zyskał duże uznanie po tym, jak jego singiel „Orange Soda” znalazł się na mixtape Die For My Bitch. Choć może to brzmieć jak mało prawdopodobna kombinacja, Baby Keem stał się jednym z najbardziej popularnych i wpływowych raperów w branży. W tym artykule przyjrzymy się niektórym ważnym kamieniom milowym w karierze Hykeema.

Po opuszczeniu domu w wieku ośmiu lat, Baby Keem był wychowywany przez babcię, która zachęcała go do zajmowania się muzyką. Jej wsparcie doprowadziło do tego, że babcia kupiła mu jego pierwszy mikrofon, a także zachęcała go do pisania i nagrywania własnych piosenek. Zaczął pisać piosenki w młodym wieku i spędził miesiące rapując do bitów z YouTube. Następnie wyprodukował swoją pierwszą piosenkę, czym zaskoczył swoich przyjaciół i rodzinę.

Nazwa „Baby Keem” pochodzi od nazwiska jego matki. Baby Keem urodził się 22 października 2000 roku w Las Vegas w stanie Nevada. Obecnie ma 21 lat. Jego pierwszym większym hitem było „Orange Soda” z mixtape’u Die For My Bitch. Singiel ten został obejrzany ponad dziewięć milionów razy na YouTube.

Po wydaniu swojego pierwszego albumu studyjnego, The Melodic Blue, Keem rozgałęził się na produkcję, współpracując z Kendrickiem Lamarem i Travisem Scottem. Tytułowy utwór albumu, „The Melodic Blue”, również zawierał Keem. Pokazał on wszechstronność Hykeema. Hykeem Jamaal Carter, Jr. jako utalentowanego artysty.

Kariera Baby Keema zatoczyła pełne koło. Jego niedawny udział w ścieżce dźwiękowej do Czarnej Pantery pozwolił mu zdobyć międzynarodową sławę. Jego wysoce artystyczne teledyski zdobyły oddaną bazę fanów. Przez większość swojej kariery pozostawał skryty i odmawiał ujawnienia swojej twarzy. Choć nie wiadomo, czy jest spokrewniony z Kendrickiem Lamarem, Baby Keem jest utalentowanym, wszechstronnym artystą, który wywodzi się ze skromnych początków.

Oprócz bycia odnoszącym sukcesy raperem, Baby Keem wnosił również wkład w przemysł muzyczny jako producent, autor piosenek i inżynier. Inspiracją dla niego byli Lil Wayne, Kanye West i Kid Cudi. Jest związany z The Orchard i Sony Music Entertainment. Wydał również dwie EPki poprzez swoją firmę Baby Keem LLC.

Debiutancki album Hykeema Jamaala Cartera, Juniora Choć wiele osób może kojarzyć Hykeema Jamaala Cartera, Juniora, kalifornijskiego rapera, z jego debiutanckiego albumu The Melodic Blue, z udziałem Kendricka Lamara, jego styl jest wyjątkowy. Chociaż dzieli wiele cech ze swoim kuzynem, Keem wyrył własną ścieżkę z eksperymentalnymi trapowymi bitami i chwytliwymi melodiami. Jego brzmienie odzwierciedla Gen Z i jest czymś znacznie więcej niż chwytliwym hitem w mediach społecznościowych.

Po udanym debiutanckim albumie, Hykeem zabrał swoją muzykę w trasę. Jego singiel „Song for Kendrick Lamar” i trasa koncertowa dotarły do pierwszego miejsca na liście Billboard 200. Muzyka Hykeema staje się coraz bardziej mainstreamowa, a jego debiutancki album będzie ważnym kamieniem milowym w jego karierze. Album jest dostępny do pobrania za pośrednictwem iTunes i Google Play.

Keem ogłosił również krajową trasę koncertową wspierającą jego debiutancki album, Melodic Blue. Trasa rozpocznie się 7 marca w Cincinnati, OH i obejmie 28 miast. Podczas trasy Keem zagra także w Los Angeles, Nowym Orleanie, Nashville, San Francisco, Seattle i Waszyngtonie.

Choć Keem jest względnym nowicjuszem w branży, zdobył już kilka wyróżnień. Był nominowany do dwóch nagród Grammy, a także wygrał za Best Rap Performance podczas 64. edycji Grammy Awards. Wokalista był również nominowany do kilku nagród BET, gdzie zmierzy się z kilkoma początkującymi artystami. W tym roku wystąpi w programie Jimmy’ego Fallona.

Jako raper, Keem ma zarówno wysokie tony, jak i wyrównane brzmienie. Jego debiutancki mixtape, The Sound of Bad Habit, zawierał utwór „Wolves”. Drugi projekt Keem’a, DIE FOR MY BITCH, osiadł w swobodnym stylu. Drugi singiel z albumu, „ORANGE SODA”, pokazał muzyczny modus operandi Keema. W 2020 roku wydał „Hooligan” i „Sons & Critics Freestyle”.

Trasa koncertowa Kendricka Lamara z Baby Keem

Kendrick Lamar ogłosił szczegóły swojej nadchodzącej trasy koncertowej. The 'Big Steppers Tour’ rozpocznie się w Oklahoma City 19 lipca i potrwa do grudnia. Na trasie znajdą się tacy artyści jak Baby Keem i Tanna Leone, a trasa obejmie przystanki w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. Baby Keem i Tanna Leone dołączą do Kendricka w wybranych dniach.

Trasa obejmie również trzy koncerty w Nowym Jorku. Dwa koncerty odbędą się w Barclays Center na Brooklynie 5 i 6 sierpnia, a jeden w UBS Arena w Elmont, NY 7 sierpnia. Wszystkie koncerty trafią do sprzedaży w piątek, 20 maja o godzinie 12:00. Przedsprzedaż Cash App rozpocznie się w czwartek, 19 maja o 10 rano. Oprócz dat tras koncertowych, Kendrick Lamar wykona utwory ze swojego nowego albumu.

Światowa trasa „Big Steppers” zatrzyma się w listopadzie w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Bilety trafią do sprzedaży 20 maja. Najbardziej aktualne informacje na temat terminów trasy można uzyskać na stronie internetowej Oklamy Lamara. Klienci Cash App mogą również skorzystać z przedsprzedaży biletów w trybie early-bird, która rozpocznie się 19 maja.

W ramach trasy „Big Steppers” wystąpią Baby Keem i Tanna Leone. Obie artystki wydawały muzykę w ostatnich latach i są częścią spuścizny Kendricka Lamara. Łączy ich bliska relacja i współpracowali przy kilku albumach, w tym przy dobrze przyjętym przez krytyków 'Mr. Morale & the Big Steppers’. 'Mr. Morale & The Big Steppers’ soundtrack.

Na płycie znalazły się utwory z każdego z czterech albumów. O ile nowy materiał jest trudniejszy do strawienia, o tyle ciekawie jest też usłyszeć stary materiał sparowany z nowym. Często to zestawienie pomaga w informowaniu o znaczeniu piosenek. Jednym z takich utworów jest „Backseat Freestyle” z albumu Terapia. Ten utwór to imprezowa melodia. Prawdopodobnie będzie to hit podczas trasy koncertowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *